Група «Сен-Гобен»

«Сен-Гобен» (Saint-Gobain) – світовий лідер у створенні комфортного простору для проживання, роботи та відпочинку людини. Входить до ТОП-100 найбільших промислових корпорацій світу відповідно до рейтингу Thomson Reuters та до ТОП-100 світових корпорацій, що дотримуються концепції сталого розвитку та захисту навколишнього середовища. Компанія розробляє інноваційні рішення для будівництва, реновації, промисловості, науки. Найкращий роботодавець у світі – 2016 (Top Employer Institute).

Основні цифри та факти – 2015р.:

  • представництва в 70 країнах
  • більш ніж 170 000 співробітників в усьому світі 
  • об’єм продажів 39.6 млрд. євро
  • ¼ всіх матеріалів «Сен-Гобен», що продаються сьогодні, були розроблені за останні п’ять років 
  • отримано  близько 350 патентів
  • 8 багатофункціональних науково-дослідних центрів та близько 100 центрів розвитку по всьому світу 

 

 

Концерн об'єднує три сектори за напрямками діяльності:

Будівельна продукція (ізоляція, гіпсокартон та гіпсові суміші, труби, будівельні розчини) - №1 у світі 

Сектор «Сен-Гобен Будівельна Продукція» - один з найбільших у концерні та складає понад 28% у загальному обігу компанії. Він представлений чотирма підрозділами:

⦁ Ізоляційні матеріали - №1 у світі;

⦁ Будівельні розчини та сайдинг - №1 у світі;

⦁ Виробництво гіпсокартону та будівельних сумішей  - №1 у світі;

⦁ Труби - №1 у світі.

 

Дистрибуція будівельних матеріалів - №1 в Європі 

Сектор Дистрибуції утворився в результаті придбання в 1996 філій Poliet Group subsidiaries, Point.P and Lapeyre. Починаючи з самого дня створення, бізнес значно розширився завдяки експансії. Стійкі позиції європейського  ринку - результат різноманітних придбань, включаючи Jewson and Graham у Великій Британії, Raab Karcher в Німеччині, Нідерландах та Східній Європі та пізніше Dahl в Скандинавії (2004).

Високотехнологічні матеріали (пласке скло, кераміка, пластмаси, абразиви та арматурні елементи) - №1 у світі

Значні інвестиції в розробку високотехнологічних матеріалів та активна науково-дослідна діяльність дозволили концерну вже сьогодні стати лідером у виробництві матеріалів нового покоління. Серед них - удосконалені види промислової кераміки та пластмас, полімерні ізоляційні покриття, що використовується в таких важливих сферах як космічне та авіабудування. Концерн впевнено лідирує у виробництві абразивів, кремнієво-нітридних та карбідних виробів для найрізноманітніших галузей промисловості.

«Сен-Гобен» займає провідні позиції у виробництві плаского скла, зокрема високоякісних плазмових екранів, скляних поверхонь для побутової техніки та автомобілів, а також декоративного скла, що використовується в індустрії дизайну. «Сен-Гобен» постачав пласке скло для будівництва піраміди Лувру. 

Концерн посідає 1 місце в Європі та 2 місце у світі з виробництва плаского скла.