ISOVER

ISOVER

ISOVER – світовий лідер у виробництві теплоізоляції з мінеральної вати. Матеріалами бренду утеплений кожен третій будинок в Європі і кожен п’ятий в США. Тепер слово ISOVER практично в усьому світі є загальною назвою для високоякісною теплоізоляції, адже вже майже 80 років продукція ISOVER випускається у відповідності до світового стандарту якості, а компанія постійно удосконалює процес виробництва, розробляє нові технології, пропонує нові, екологічно чисті види зв’язуючого тощо. Матеріали ISOVER витримали перевірку часом і заслужили довіру та повагу мільйонів людей.

  • Вже майже 80 років ISOVER є всесвітнім стандартом якості теплоізоляції.
  • Матеріалами ISOVER утеплений кожен третій будинок в Європі і кожен п’ятий в США.
  • Продукція ISOVER відповідає європейським і міжнародним стандартам. Продукція ISOVER сертифікована незалежними екологічними інститутами – GREENGUARD (США), Blaue Engel (Німеччина), RTS M1 (Фінляндія), EcoStandard (Росія) та ін.

Теплоізоляція ISOVER забезпечує ефективний захист від холоду та шуму, підвищує комфорт та енергоефективність будинку, зменшує витрати на його експлуатацію. Матеріали ISOVER застосовуються для утеплення та звукоізоляції:

  • скатних та пласких покрівель;
  • вентильованих та штукатурних фасадів, фасадів під сайдинг,
  • підлог, перекриттів та перегородок;
  • каркасних конструкцій;
  • лазень, саун;
  • систем опалення та вентиляції тощо. 

 

 

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

1937

Концерн «Сен-Гобен» по праву вважається засновником теплоізоляційної галузі. Вже у 1937 році компанія починає виробляти теплоізоляційні матеріали під маркою ISOVER та дуже швидко стає в цій галузі гравцем першого плану. Назва ISOVER утворилась шляхом поєднання частин французьких слів isolation – ізоляція та verre - скло.

Image

Перед Другою світовою війною «Сен-Гобен» володіє всіма відомими технологіями виготовлення скловолокна та виробляє під брендом ISOVER 1/3 всієї мінеральної вати на основі скловолокна, що випускається в Європі. 

1957 

Революція на ринку теплоізоляції. Винахід технології TEL.

Понад 10 років плеяда інженерів «Сен-Гобен» працює над створенням машини волокноутворення TEL, що забезпечує надзвичайно тонке та легке волокно. Цей винахід приніс компанії міжнародний успіх.  

1981

Мінеральнавата на основі скловолокна нового покоління TELSTAR. 

Image

В 70-і ISOVER домінує в усьому світі, переживаючи ейфорічне десятиліття. У 80-і роки розробляються мінеральна вата на основі скловолокна нового покоління TELSTAR та економічна упаковка Multipack – пресовані рулони на палетах, – що пізніше завоювали країни Європи та США. 

КІНЕЦЬ ХХ СТОЛІТТЯ

Кінець ХХ століття - початок нових відкриттів «Сен-Гобен». Кіотський протокол та нова нафтова криза змінюють ринок - ізоляція стає одним з головних способів скорочення витрат на електроенергію та викидів CO2. В цей період ISOVER підкорює нові території: Росія, США, Китай, Індія. Модернізувавши технологію TEL, компанія представляє на ринку ще одну технологію, яка дозволяє виготовляти продукцію з покращеними теплозахисними властивостями, - технологію THERMISTAR.

2010-І РОКИ

Image

Поява нового стандарту якості теплоізоляції - ISOVER G3 touch. Мінеральна вата ISOVER стає більш м'якою та приємною на дотик, зберігши при цьому пружність та міцність. Нові продукти забезпечують ще більш надійний теплозахист, вони безпечні, негорючі, довговічні, більш стійкі до впливу вологи. Матеріали, виготовлені за технологією G3 touch, отримали визнання в багатьох країнах Європи.

www.isover.ua

www.isover.com