ІСТОРІЯ ГРУПИ «СЕН-ГОБЕН»

Історія розвитку найбільших промислових підприємств, об'єднаних у концерн «Сен-Гобен», налічує вже понад 350 років. Концерн засновано у 1665 році у Франції як королівську дзеркальну мануфактуру. Перше замовлення «Сен-Гобен» отримав на виробництво та поставку дзеркал для Версальського палацу у Франції.

Image

Сьогодні «Сен-Гобен» - міжнародна промислова група зі штаб-квартирою в Парижі. Відповідно до рейтингу Thomson Reuters корпорація входить до ТОП-100 найбільших індустріальних компаній світу. «Сен-Гобен» - це найвідоміший у світі виробник дзеркал та скла для будівництва і транспорту, визнаний лідер будівельної галузі, постачальник тепло- і звукоізоляції, гіпсокартону та гіпсових сумішей, сайдингу, будівельних розчинів, труб. Компанія також випускає тару та упаковку для харчової промисловості, парфумерії і фармацевтики, займається дистрибуцією будівельних матеріалів та розвитком високих технологій.

Image

«Сен-Гобен» об'єднує більше 1000 компаній у 67 країнах світу, постійний штат перевищує 170 000 співробітників. Компанія досягла провідних позицій в усіх напрямках своєї діяльності і гордо носить звання світового лідера в сфері створення комфортних умов життєдіяльності людини. Компанія випускає продукцію з унікальними властивостями. В кожному другому автомобілі, що виробляється в Європі, стоїть скло «Сен-Гобен». Кожен третій будинок в Європі утеплено теплоізоляцією «Сен-Гобен». Ударостійке та антиблікове скло і вітрини використані в музеях д’Орсе та Лувр. Системи міських комунікацій 80 столиць світу і ще більше ніж тисячі найбільших міст світу створені з використанням труб Saint-Gobain Pam. Вміло використовуючи сильні сторони кожного зі своїх підрозділів, «Сен-Гобен» планомірно інтегрує їх в одну групу компаній для забезпечення стрімкого росту та зміцнення позицій світового лідера в сфері енергоефективних, безпечних, екологічних рішень для підвищення комфорту будівель та споруд.

Image