МУЛЬТИКОМФОРТНИЙ БУДИНОК «СЕН-ГОБЕН»

МУЛЬТИКОМФОРТНИЙ БУДИНОК

МУЛЬТИКОМФОРТНИЙ БУДИНОК

Image

«Мультикомфортний будинок» - це передове рішення групи Saint-Gobain в області енергоефективного будівництва. 

«Мультикомфортний будинок» - це передове рішення групи Saint-Gobain в області енергоефективного будівництва.

Максимальні витрати теплової енергії на опалення у Мультикомфортном будинку становлять 15 кВт-год / м2/рік. 

Мультикомфортний будинок Saint-Gobain відповідає всім вимогам, що висуваються до «пасивного будинку», і при цьому має додаткові переваги, що забезпечують високий рівень комфорту:

  • хороша акустика;
  • оптимальне освітлення;
  • висока якість повітря всередині приміщень;
  • пожежна безпека;
  • екологічність.

Принципи проектування Мультикомфортного будинку Saint-Gobain:

У Мультикомфортном будинку Saint-Gobain на опалення щорічно витрачається менше 15 (кВт ∙ год)/м2. Низька витрата теплової енергії забезпечується завдяки скороченню тепловтрат за рахунок застосування:

  • масивного безперервного теплоізоляційного шару по всьому зовнішньому контуру будівлі;
  • герметичної оболонки по внутрішньому контуру будівлі;
  • утеплених віконних профілів і ефективного скління;
  • системи вентиляції з рекуперацією тепла більше 80%.

Вартість будівництва Мультікомфортного будинку часто виявляється лише трохи вище середніх витрат на будівництво «звичайного» будинку. Навіть якщо в процесі будівництва ці витрати перевищать бюджет на 5-8%, вони все одно почнуть окупатися з самого першого дня експлуатації будівлі за рахунок низького енергоспоживання.

Проектувати і будувати об'єкти за пропонованою технологією допомагають «Альбом конструктивних рішень» і комп'ютерна програма ISOVER Multi-Comfort House Designer.

На даний час будівництво Мультикомфортних будинків за технологіями Saint-Gobain активно ведеться в Чехії, Фінляндії, Франції, Італії, Німеччини, Австрії, Данії та Швейцарії.

Мультикомфортний будинок Saint-Gobain вже сьогодні відповідає завтрашнім вимогам до енергоефективності!

Нещодавно до Мультикомфортних стандартів приєднався й Китай!

Image

8 квітня у місті Чанчжоу було урочисто відкрито перший у Китаї Мультикомфортний будинок Saint-Gobain.

Найсучасніші технології та матеріали Saint-Gobain, використані при його будівництві, допомагають створити візуальний, тепловий, акустичний комфорт, досягти високу якість повітря у приміщенні та забезпечити значну економію на опаленні.

Цей будинок відкритий для вільного відвідування та призначений демонструвати місцевому населенню нові стандарти будівництва (екологічність, безпека, економія) та нові стандарти життя (енергоефективність та комфорт). Ці питання є дуже важливими особливо для Китаю, зважаючи на швидке зростання населення та темпи урбанізації.

За проектом, цей 800-метровий будинок споживатиме 34 кВт/год/м.кв/рік, що становить ¼ від національного стандарту у 130 кВт/год/м.кв/рік. Окрім того, що використані будівельні матеріали є енергоефективними та допомагають досягти значне зменшення споживання електроенергії, вони мають мінімальний вплив на навколишнє середовище протягом усього свого життєвого циклу.