SAINT-GOBAIN ДЕМОНСТРУЄ СТІЙКИЙ РОЗВИТОК НА ВСЕСВІТНІЙ ВИСТАВЦІ EXPO -2020

Підрозділи компанії Saint-Gobain, що знаходяться в ОАЕ, включаючи Gyproc, Weber, KIMMCO-ISOVER, Ecophon, Saint-Gobain Glass, Sage Glass, Solar Gard, Vetrotech, Saint-Gobain Films and Fabrics, Norton та Saint-Gobain PAM, працювали разом, щоб продемонструвати інтегрований високоефективний комплекс рішень з наступних областей: облицювання стін і стель; акустичні перегородки; спеціалізовані штукатурки, розчини та гідроізоляція; енергозберігаючі ізоляційні продукти; вогнестійке, сонцезахисне скло; чавунні дренажні труби, мембрани зі спеціальними характеристиками та обладнання для різання та шліфування.

 "Як глобальна компанія, ми нагромадили унікальні знання та досвід, які не лише були продемонстровані відвідувачам EXPO, але й довели переваги нашої роботи на практиці", — сказав Пол Баттон, генеральний директор Saint-Gobain в ОАЕ.

Стійкий розвиток та унікальна здатність компанії Saint-Gobain надавати екологічні декларації (EPD) для своєї продукції призвели до того, що вони були вказані на всій території EXPO. Серед них:

  • Sustainability Pavilion - приваблива 130-метрова конструкція, яка не тільки демонструє останні досягнення в галузі енергозбереження та сталого дизайну, але й спроектована таким чином, що виробляє більше енергії, ніж споживає.
  • Купол Al Wasl - приголомшлива стаціонарна конструкція покрита архітектурною сіткою SHEERFILL® SGM-30 Tan, розробленою компанією Saint-Gobain Films and Fabrics.
  • Конференц-центр та виставковий зал EXPO, в якому використовуються високоефективні рішення від Saint-Gobain.
  • У вестибюлях, коридорах та на головних входах використано вогнестійкі двері, перегородки та навісні фасади Vetrotech, а також сучасні віконні плівки Solar Gard, які скорочують енергоспоживання та заезпечують комфортні умови для відвідувачів.