ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

«Сен-Гобен Абразиви» - єдиний міжнародний виробник, який виготовляє абразивні матеріали всіх трьох основних типів: шліфкруги (на органічній і керамічній зв'язці), шліфшкурка та алмазний / ельборовий інструмент.

NORTON

Лідер у виробництві абразивів, що пропонує високотехнологічні та економічні рішення для абразивної обробки у всіх сегментах промислового ринку. Бренд Norton символізує якість і ультрасучасні технологічні рішення.

Щорічний оборот по всьому світу складає € 1,25 млрд. Компанія має 45 виробничих майданчиків і понад 60 представництв в 28 країнах світу. Асортимент продукції включає відрізні і зачисні круги, шліфувальну шкурку в різних формах - всього близько 100 000 найменувань.

Norton почав роботу як виробник кераміки в 1858 р. у м Вустері, штат Массачусетс. У 1876 році був налагоджений випуск шліфувальних кругів, які користувалися високим попитом.

У 1885 р. була заснована компанія NORTON Emery Wheel, яка продовжила розширювати свій асортимент і протягом XX століття відкрила виробництва у всьому світі: 1910р. - Німеччина, 1920р. - Франція, 1930р. - Велика Британія, 1935р. - Італія, 1956р. - Бразилія, 1968р. - Індія , 1972р. - Японія і т.д. До 1950р. Norton став провідним світовим виробником абразивів.

NORTON CLIPPER

Є винахідником першого алмазного диска з лазерним зварюванням сегмента. Clipper був заснований в 1937р., а в 1963р. з'явився в Європі. Продукція виробляється з використанням найбільш провідних технологій, максимально зручна для споживача і має мінімальний вплив на навколишнє середовище.

FLEXOVIT

Один з найважливіших брендів «Сен-Гобен Абразиви». Бренд Flexovit, заснований у Нідерландах, почав виробництво відрізних і зачисних кругів у 1958р., і вже за 2 роки почав експортувати свої вироби в інші країни Європи. Сьогодні Flexovit пропонує нову високопродуктивну та повну лінійку абразивного інструменту: шліфшкурки, відрізні і зачисні круги, шліфувальні круги, алмазний і ельборовий інструмент, алмазні диски та аксесуари для всіх можливих промислових операцій.

www.saint-gobain-abrasives.com