Rigips

RIGIPS

RIGIPS – це сучасні гіпсокартонні матеріали, що відповідають найжорсткішим вимогам європейської якості з точки зору надійності, безпеки та екологічності. Бренд відзначає комплексний підхід та безліч передових рішень щодо внутрішнього оздоблення приміщень. RIGIPS часто використовують у своїй роботі професійні будівельники, оскільки ця продукція дозволяє ефективно вирішувати складні технічні задачі, втілювати сміливі ідеї, а також є абсолютно безпечною з точки зору екології.

Сьогодні Rigips - гіпсовий підрозділ групи «Сен-Гобен» - найбільший в світі виробник гіпсокартонних, гіпсоволокнистих і гіпсофібрових плит, будівельних сумішей на основі гіпсу і декоративно-акустичних стельових систем, а також комплектуючих і аксесуарів для внутрішнього оздоблення приміщень. Підрозділ здійснює свою діяльність в більш ніж 50 країнах світу, де користується високим попитом у своїх професійних клієнтів - будівельників, архітекторів, інвесторів.

В Україну гіпсокартонна продукція під маркою Rigips почала постачатися з 1996 року.

ПРО КОМПАНІЮ

Маючи більше 90 заводів по всьому світу і близько 13000 співробітників, компанія забезпечує свою присутність на локальних ринках, максимально задовольняючи потреби наших клієнтів - будівельників, архітекторів, інвесторів. На сьогоднішній день основні поставки на український ринок здійснюються із сучасного заводу з виробництва гіпсокартонних плит і гіпсових блоків в Szarbkowie (Польща). Системи перегородок і стель пройшли всі необхідні пожежні та акустичні випробування на території України, мають сертифікати відповідності та гігієнічні висновки.

ПРОДУКТИ І СИСТЕМИ

Асортимент продукції включає в себе:
• гіпсокартонні і спеціальні листи Rigips;
• сухі будівельні суміші Rigips;
• акустичні стелі та стінові панелі Gyptone, Сasoprano, Rigitone;
• аксесуари для монтажних робіт BladeRunner, No-Coat.

Компанія постійно розширює палітру матеріалів для оздоблення приміщень і «сухого» будівництва. Підрозділ Rigips розробляє і виводить на український ринок не тільки інноваційні продукти і передові рішення, але і надає всю необхідну технічну документацію щодо їх застосування.

www.rigips.ua
www.rigips.pl