Weber

Weber

WEBER – провідний виробник сухих будівельних сумішей для ремонту і нового будівництва, успішно існує на ринку більше 100 років. В даний час бренд працює в 57 країнах світу, налічує близько 200 заводів і займає перше місце в Європі з продажу сухих будівельних сумішей.

Weber пропонує зручні в нанесенні, надійні, високоякісні матеріали для обробки приміщень і фасадних робіт. Матеріали бренду довговічні і безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.

ПРОДУКЦІЯ WEBER

Асортимент включає всі групи матеріалів і систем, необхідних для ремонту і будівництва:  

  • штукатурки, шпаклівки для зовнішніх і внутрішніх робіт;
  • цементні клеї для плитки, керамограніту, каменю;
  • системи зовнішнього утеплення фасадів штукатурного типу;
  • вирівнюючі суміші для підлоги;
  • спеціальні ремонтні суміші;
  • гідроізоляційні матеріали;
  • кладочні розчини та бетони;
  • ґрунтовки.

Сухі будівельні суміші і керамзит під брендами Vetonit і Deitermann були добре відомі в Україні ще з 1998 року завдяки діяльності компанії Maxit. Група «Сен-Гобен» після придбання групи компаній Maxit продовжила розвивати лінійку цієї високоякісної продукції, використовуючи весь свій міжнародний досвід, щоб і далі задовольняти зростаючим вимогам своїх клієнтів. І в підсумку в 2008 році ці бренди були об'єднані під єдиним брендом - Weber.

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

1900

Компанія Weber et Broutin була заснована у Франції на початку XX століття. Джордж Вебер і Жан-Батист Брутен почали виробництво фасадних штукатурок на основі гіпсу і вапна на своїх фабриках в Парижі.1927 року Едгар де Віган здійснив об'єднання двох компаній.

1946

Після Другої світової війни компанія розширила свій бізнес, допомагаючи реконструювати будівлі.  

1970

Компанія увійшла до складу групи Poliet і поступово розширила коло своїх замовників по всій території Франції.

1982

1982 року Weber et Broutin виходить на ринки інших європейських країн.

1996

Weber входить до Групи «Сен-Гобен» і отримує назву Saint-Gobain Weber.

1998

Приєднання компаній Quartzolit і Concreto в Південній Америці. Розвиток бізнесу в Азії (Таїланд, Малайзія, В'єтнам і Китай).

2008

«Сен-Гобен» купує групу компаній Maxit, що дозволяє забезпечити присутність Weber в країнах Скандинавії та Балтії, а також зміцнити становище компанії в Німеччині, Бенілюксі, Центральній та Східній Європі, Росії та Китаї. Після цього злиття світ дізнається про бренд Weber у тому вигляді, в якому ми знаємо його зараз.

2016

На даний час підрозділ налічує майже 200 заводів в 57 країнах світу і посідає перше місце в Європі з продажу сухих будівельних сумішей. У планах Weber - відкриття нових виробництв і розширення географічної присутності.

 

www.ua.weber

www.e-weber.com